Fatih Pano Enerji, Ankara Pano, Elektrik Pano, Ag Enerji Dağıtım Panoları, Kompanzasyon Ve Kapasitör Bankları, Mcc Motor Kontrol Panoları, Plc Panoları, Dc Kontrol Panoları, Özel Üretim Panolar,  Sekonder Koruma Panoları,  Otomasyon Sistemleri Ve Scada Yazılımı

HAKKIMIZDA


FATİH PANO ENERJİ, 2004 yılında Ankara’da kurulmuştur. Elektrik sektöründeki faaliyetlerinde ilk günden itibaren büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen yurt içi ve yurt dışı pazarlar için birçok prestijli ürünü başarıyla üreten Fatih Pano Enerji, artan iş hacmini karşılamak ve müşterilerine daha geniş yelpazede hizmet vermek için, 2017 yılında, İvedik Organize Sanayi bölgesinde bulunan 1.500 m² lik kendi ihtiyaçlarına yönelik dizayn edilen, modern tesisine taşınarak faaliyetlerine hız kazandırmıştır. 2021 Yılında büyümeği kendine görev hissederek 3000 m² yeni fabrikada üzerine düşen görevi yerine getirmektedir. Fatih Pano Enerji üretim alanında; Metal Pano, Metal Kutular, Özel üretim metal aksamlar, harici dahili tip pano ürünleri bulunmaktadır.

Dünyadaki trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Ar-Ge yatırımlarını artıran ve aynı zamanda sektörün ilerlemesine katkıda bulunan Fatih Pano, iş süreçlerini sürekli geliştirecek aksiyonları alarak, ihtiyaçları önceden tespit edip, üretim ve pazarlama faaliyetlerini her daim beklentiler yönünde geliştirmektedir. Fatih Pano Enerji kalite standartlarına uygun olarak ürettiği ürünlerinin kalite süreci, maddeden mamule dönme aşamasından müşteri ile buluşma aşamasına kadar devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana faaliyet gösterdiği her alanda öne çıkarak, Türkiye’nin büyüyen şirketleri arasına girmeyi başaran Fatih Pano Enerji, bugün 30’u aşkın çalışanı ile müşterilerine güven veren saygın markalar arasındadır.

HEDEFİMİZ

Bütün hedefimiz kaliteli ürünler ve markalaşma yolunda ilerlemek ve ticaretini yaptığımız ürünlerin müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktır.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

İLKELERİMİZ

Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bunları firmamızın bünyesine oturtmak, Çalışanların kalite bilinci eğitim ve verimliliğini artırmak.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının temini noktasında Hızlı, Etkili ve Kesin Çözümler üretiriz, Yenilik ve Gelişmelerden sizi haberdar ederiz.