PANOLAR

Elektrik panosu ya da diğer bilinen ismiyle elektrik dağıtım panosu, herhangi bir tesiste veya binada şebekeden gelen ana akımı alt devrelere ve alt bileşenlere dağıtan sistemdir. Tesisin ya da kullanılacak yerine ihtiyaçlarına göre standart, modüler ve özel üretim tasarımlara sahip olabilirler

PANOLAR

Alt kategoriler

 • HARİCİ TİP PANO

  Harici tipi panolar açık havada kullanılabilecek panolardır. Diğer pano çeşitlerine göre dış hava şartlarına karşı daha dayanıklıdır. IP olarak belirlenmiş koruma sınıfları da son derece yüksektir.

 • SAYAÇ TİPİ PANO

  Bir binanın girişinde yer alan elektrik sayacının bulunduğu panodur. Tali dağıtım ve ana dağıtım panosunun yanı sıra sayaç panosu da ayrı bir şekilde yapılır.

 • PASLANMAZ

  Korozyon dayanımının önem taşıdığı çeşitli endüstriyel uygulamalarda elektrik panolarının / mahfazalarının paslanmaz çelik malzemeden imal edilmesi yani Paslanmaz Pano kullanımı genel olarak tercih edilmektedir.

 • DİKİLİ TİP PANO

  Dikili tip panolar, elektrik sistemlerinin dağıtılması, kontrol edilmesi,aktarılması amaçlarına hizmet ederler. Alt Kısmındaki baza sayesinde dikey olarak kullanılmaktadır. İhtiyaç Alanlarına göre Pano farklı tasarımlarda üretilebilir.

6 adet ürün var.

Toplam 6 üründen 1-6 arası gösteriliyor

Aktif filtreler